AUTODOC FORUM / Συζητήσεις για αυτοκίνητα με βάση τη μάρκα / OPEL / Πρώτο αυτοκίνητο , νεος οδηγός / Astra H , Corsa D

Επιστροφή στα θέματα

Πρώτο αυτοκίνητο , νεος οδηγός / Astra H , Corsa D
OPEL Astra H Hatchback (A04)

  • @user_957442 May 09, 2022
    Μέλος
    Χαίρεται και καλη σας ημέρα !! Αναζητώ την αγορά του 1ου μου αυτοκινήτου και επειτα απο μήνες αντιφάσεων σε μαρκες και μοντέλα , εχω καταλήξει να κοιτάζω για αγορά του Opel Astra H η του Corsa D .. Μπορειτε να μου πείτε απόψεις για τα εν λόγω αυτοκίνητα ;;; Κοιτάζω μεχρι 1.4 βεβαια που και παλι τα θεωρω πολλά cc , απλα θελω να μαθω προβληματα που βγαζουν τα συγκεκριμένα .. εχω την εντυπωση οτι το κόρσα ειναι πιο στηβαρό και καταναλώνει και λιγότερο .. Ότι γραψετε , ειναι χρήσιμο . σας ευχαριστω !!
    Απάντηση

    Ξεκίνησε

    09.05.22

    Τελευταία απάντηση

    06.07.22

    Απαντήσεις

    2

    Προβολές

    422

  • MERCEDES-BENZ | CLK (C208)
    @Αχιλλέας May 26, 2022
    Μέλος
    Καλημέρα φίλε, κοίτα , προσωπικη άποψη , πηγαινε και σε ποιο παλιά μοντέλα του 95 η του 00 , μιας και είναι το πρώτο αμάξι. 
    Απάντηση
  • AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI
    @user_1027300 Jul 06, 2022
    Μέλος
    Καλησπέρα, να είναι σίγουρα μεταχειρισμένο, τώρα τόσο παλιό δεν ξέρω αν θα συμφωνίσω, γιατί κι εγώ σα νέα οδηγός έχω το Micra του 2016 και δεν έχω πρόβλημα. Ίσα ίσα με βοηθάει κι όλας πολύ στην οδήγηση σα νέα τεχνολογία και το πήρα στρωμένο με ελάχιστα χιλιόμετρα. Γενικά ένα αμάξι 10ετίας μαξ 15ετίας θεωρώ είναι κομπλέ
    Απάντηση

Μόνο οι εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να απαντήσουν

Εγκαταστήστε το AUTODOC CLUB app!

Ο προσωπικός διαχειριστής εξόδων του αυτοκινήτου σας, συμβουλές συντήρησης, υπενθυμίσεις για επερχόμενες συναντήσεις και διαστήματα συντήρησης, οδηγίες επισκευής ΚΑΝΤΟ-MΟΝΟΣ-ΣΟΥ- όλα αυτά στο τηλέφωνό σας.

Autodoc CLUB app qr-code
Σάρωση

Για να κατεβάσετε το app:

  • σκανάρετε τον κωδικό QR
  • λήψη από το App Store
  • λήψη από το Google Play
Autodoc CLUB App icon