Θεέ
NISSAN NOTE (E12)

  • NISSAN NOTE (E12) 1.2
    @user_61571 Mar 04, 2024
    Μέλος
    Στην εκκίνηση ανάβει κόκκινο το λαμπάκι της θερμοκρασίας ενώ είναι παγωμένο το αυτοκίνητο μετά σβήνει και δεν δουλεύει το σύστημα start stop
    Απάντηση

    Ξεκίνησε

    04.03.24

    Τελευταία απάντηση

    15.03.24

    Απαντήσεις

    3

    Προβολές

    52

  • MAZDA | 2 (DY)
    @Αντώνης M. Mar 06, 2024
    Μέλος
    Καλησπέρα, η διάγνωση τη λέει ?
    πολλά μπορούν να φταίνε 
    Απάντηση
  • @user_2310939 Mar 07, 2024
    Μέλος
    Καλησπερα έχω το x trail T32 1.3 160 ps αυτόματο και έχω ένα θέμα, όταν ζεσταθεί μόλις αφήσω το φρένο σκοτσαρη στην εκκίνηση  και ακόμα περισσότερο όταν έχω το τιμόνι τέρμα αριστερά. Το αμάξι εχει 8.000 χιλιόμετρα, η αντιπροσωπεία λέει οτι δεν βγάζει ένδειξη στο διαγνωστικό και ισχυρίζεται ότι είναι φυσιολογικό αλλα δεν το πιστεύω. Οταν είναι κρύο δεν το κάνει,  μήπως έχει ακούσει ή γνωρίζει κάτι κάποιος να μου δώσει καμία πληροφορία;  Ευχαριστώ 
    Απάντηση
    • MERCEDES-BENZ
      @Μάξιμος Μαρίνου @user_2310939 Mar 15, 2024
      Μέλος
      Γεια σας 
      Δεν έχω συναντήσει ποτέ κάτι τέτοιο και δεν είναι απολύτως σαφές πώς «φαίνεται να σκοντάφτει» όταν πατάτε το πεντάλ του φρένου. Περιγράψτε με μεγαλύτερη ακρίβεια πώς και τι συμβαίνει και τι ακούγεται από πού. Νομίζω ότι όχι μόνο θα το βρω ενδιαφέρον και χρήσιμο. Ίσως εννοείς κραδασμούς μετάδοσης;
      Απάντηση

Μόνο οι εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να απαντήσουν

Εγκαταστήστε το AUTODOC CLUB app!

Ο προσωπικός διαχειριστής εξόδων του αυτοκινήτου σας, συμβουλές συντήρησης, υπενθυμίσεις για επερχόμενες συναντήσεις και διαστήματα συντήρησης, οδηγίες επισκευής ΚΑΝΤΟ-MΟΝΟΣ-ΣΟΥ- όλα αυτά στο τηλέφωνό σας.

Autodoc CLUB app qr-code
Σάρωση

Για να κατεβάσετε το app:

  • σκανάρετε τον κωδικό QR
  • λήψη από το App Store
  • λήψη από το Google Play
Autodoc CLUB App icon