Επιστροφή στα θέματα

Μονάδα Πολυμέσων
RENAULT Captur II

  • @user_1224979 Nov 04, 2022
    Μέλος
    Καλησπέρα σε όλους, έχω αγοράσει το νέο Captur 1.0 Dinamic lpg τον περασμένο Φεβρουάριο, και τον Ιούλιο η οθόνη πολυμέσων “κράσαρε”, δεν μπορούσε να κάνει update, δεν ξαναλειτούργησε ποτέ! Την αφαίρεσαν με σκοπό να την επιδιορθώσουν (;) αλλά ούτε αυτό γίνεται. Εδώ και τέσσερεις μήνες περιμένω ενημέρωση πότε θα έρθει το ανταλλακτικό, είμαι σε απόγνωση γιατί δεν είναι σε θέση να μου πουν πότε θα έρθει η νέα μονάδα. Ζήτησα  γραπτώς απάντηση από την εταιρεία, αλλά δεν ήρθε ποτέ! Η επιτομή του after sale service! Απ’ ότι μου είπαν (μάλλον τους ξέφυγε) έχουν και με άλλα αυτοκίνητα το ίδιο πρόβλημα! Υπάρχει κάποιος που να κατάφερε να προχωρήσει ένα βήμα μπροστά και να βρεί λύση? Μήπως πρέπει η Renault υπεύθυνα να ανακοινώσει το πρόβλημα ανακαλώντας τα οχήματα που το έχουν? Στο εξωτερικό ισχύει το ίδιο σε διάφορες χώρες όπως διαβάζω σε φόρουμ. Πρέπει να κινηθούμε νομικά?
    Απάντηση

    Ξεκίνησε

    04.11.22

    Τελευταία απάντηση

    04.11.22

    Απαντήσεις

    0

    Προβολές

    335

Μόνο οι εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να απαντήσουν

Εγκαταστήστε το AUTODOC CLUB app!

Ο προσωπικός διαχειριστής εξόδων του αυτοκινήτου σας, συμβουλές συντήρησης, υπενθυμίσεις για επερχόμενες συναντήσεις και διαστήματα συντήρησης, οδηγίες επισκευής ΚΑΝΤΟ-MΟΝΟΣ-ΣΟΥ- όλα αυτά στο τηλέφωνό σας.

Autodoc CLUB app qr-code
Σάρωση

Για να κατεβάσετε το app:

  • σκανάρετε τον κωδικό QR
  • λήψη από το App Store
  • λήψη από το Google Play
Autodoc CLUB App icon