Επιστροφή στα θέματα

Alfa Romeo MiTo JTDM
ALFA ROMEO MITO

  • @TheGreekPredator Jan 27, 2022
    Μέλος
    Χαιρετώ τους πάντες. Ψάχνω αυτοκίνητο με καύσιμο πετρελαίο, κάπου στα 6000€. Εάν πάνε όλα καλά στον εργασιακό τομέα θα μετακομίσω και θα αγοράσω το πρώτο μου αμάξι. Δεν θα είναι η χρήση του ούτε οικογενειακή ούτε θα κάνω τεράστιες διαδρομές συνέχεια. Θα είναι προσωπική η χρήση του. Ψάχνω δηλαδή ένα hatchback τσαχπίνικο νεανικό και οικονομικό. Έχω καταλήξει προς το παρόν, σαν μια καλή επιλογή, στο Mito 2012-2013. Οι εμπειρία μου από μάρκες είναι σε Toyota, Hyundai. Αξιόπιστα μοντέλα ειδικά το Corolla που έχουμε σαν οικογένεια. Κανένα θέμα. Αλλά τα συγκεκριμένα ξεφεύγουν σε τιμη για την τσέπη μου συν το γεγονός ότι μου φαίνονται πλέον βαρετά. Θα ήθελα να ακούσω γνώμες από ανθρώπους που είχαν Mito diesel. Να ακούσω για το πόσο ανθεκτικά είναι, τι αδυναμίες έχουν, τι ενδέχεται να χαλάσει ως συνήθεις ζημιά, πόσο ακριβά είναι τα service, τα ανταλλακτικά, τι οδηγική εμπειρία προσφέρουν, εάν έχουν γκάζι για τα κυβικά τους, εάν μείνατε ικανοποιημένοι ή όχι. Περιμένω να ακούσω της εμπειρία σας. Ευχαριστώ και συγνώμη για το κατεβατό.
    Απάντηση

    Ξεκίνησε

    27.01.22

    Τελευταία απάντηση

    27.01.22

    Απαντήσεις

    0

    Προβολές

    514

Μόνο οι εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να απαντήσουν

Εγκαταστήστε το AUTODOC CLUB app!

Ο προσωπικός διαχειριστής εξόδων του αυτοκινήτου σας, συμβουλές συντήρησης, υπενθυμίσεις για επερχόμενες συναντήσεις και διαστήματα συντήρησης, οδηγίες επισκευής ΚΑΝΤΟ-MΟΝΟΣ-ΣΟΥ- όλα αυτά στο τηλέφωνό σας.

Autodoc CLUB app qr-code
Σάρωση

Για να κατεβάσετε το app:

  • σκανάρετε τον κωδικό QR
  • λήψη από το App Store
  • λήψη από το Google Play
Autodoc CLUB App icon