konter
AUDI A3 Sportback (8PA)

  • AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI
    @user_1027300 Oct 19, 2022
    Μέλος
    Γειά σας. έχω ενα Α3 1800 DSG. κάποιες φορές την ώρα που οδηγώ αρχίζουν και πηγαινοέρχονται οι δείκτες του κοντερ δεξια αριστερά, αναβισβήνουν οι ενδείξεις και μετα μαυρίζει όλο το καντραν. το αμάξι πηγαινει αλλα χωρίς να βλέπω τίποτα. οταν σβήσω τη μηχανή και ξαναβαλω μπρος παίρνει με την τριτη φορά. βοηθήστε με τι εινια?
    Απάντηση

    Ξεκίνησε

    19.10.22

    Τελευταία απάντηση

    23.11.22

    Απαντήσεις

    7

    Προβολές

    385

  • AUDI | A3 Hatchback (8V1, 8VK)
    @Ανδρέας Παπ. Oct 20, 2022
    Μέλος
    Καλημέρα φίλε , δεν είναι τίποτα το ανησυχητικό , κάποιο ρελέ θέλει άλλαγμα , στην χειρότερη βγάζεις το καντραν το ανοίγεις και βλέπεις μήπως έχει καεί κάτι εκεί μέσα 
    Απάντηση
    • AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI
      @user_1027300 @Ανδρέας Παπ. Oct 20, 2022
      Μέλος
      το πηγα ολοι οι ρελέδες ειναι κομπλε.. και αυτο που ξεχασα να πω εινια οτι κατα κυριο λόγο το κάνει όταν εχει πολύ ζεστη και ειναι στον ήλιο παρκαρισμένο..κάποιο αντίστοιχο προβλημα?
      Απάντηση
    • BMW | 5 Sedan (E34)
      @Thodor @user_1027300 Oct 20, 2022
      Μέλος
      Έχω και εγώ το πρόβλημα , μόνο που εμένα BMW e34 είναι το αμάξι , τα PIXEL στα LCD χαλάμε με τον καιρό , θέλει άλλαγμα το πάνελ . 
      Απάντηση
    • AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI
      @user_1027300 @Thodor Oct 20, 2022
      Μέλος
      Οταν επανέρχεται δεν έχουν πρόβλημα τα pixels..ωστόσο σχετίζεται αυτό και με την μίζα?.. εννοώ που δεν παίρνει μπροστά με την πρώτη?
      Απάντηση
    • BMW | 5 Sedan (E34)
      @Thodor @user_1027300 Oct 20, 2022
      Μέλος
      Περίεργα πράματα, δεν μου έχει τύχει εμένα ποτέ να μην περνει με την μια , τα Pixel  έχουν πρόβλημα το ξέρω αλλά ότι έχει να κάνει την μίζα δεν μπορώ να πω 
      Απάντηση
  • AUDI A3 Sportback (8PA) 1.8 TFSI
    @user_1027300 Oct 20, 2022
    Μέλος
    Γενικά εχει αρχίσει και βγάζει κόλλα θέματα..κόπηκε η ένωση του σωλήνα στο ψυγείο του καλοριφέρ, όλοι τα κολάρα νερού σάπισαν και αλλάζονται 1-2..τωρα άρχισε ένας θόρυβος μεσα στο σασμάν (αυτόματο) οταν ειναι στο ρελαντί..σιγά σιγά θέλει αλλαγή..και η ερώτηση ειναι με ποιο να το αλλάξεις;
    Απάντηση
    • AUDI | A3 Hatchback (8V1, 8VK)
      @Ανδρέας Παπ. @user_1027300 Nov 23, 2022
      Μέλος
      Καλό κουράγιο πατρίδα 
      Απάντηση

Μόνο οι εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να απαντήσουν

Εγκαταστήστε το AUTODOC CLUB app!

Ο προσωπικός διαχειριστής εξόδων του αυτοκινήτου σας, συμβουλές συντήρησης, υπενθυμίσεις για επερχόμενες συναντήσεις και διαστήματα συντήρησης, οδηγίες επισκευής ΚΑΝΤΟ-MΟΝΟΣ-ΣΟΥ- όλα αυτά στο τηλέφωνό σας.

Autodoc CLUB app qr-code
Σάρωση

Για να κατεβάσετε το app:

  • σκανάρετε τον κωδικό QR
  • λήψη από το App Store
  • λήψη από το Google Play
Autodoc CLUB App icon