Επιστροφή στα θέματα

Άσχημη Μυρωδιά
FIAT PUNTO EVO Van (199_)

  • FIAT PUNTO EVO Van (199_) 1.3 D Multijet (199.AXT1A, 199.AXC1A)
    @user_467048 Jul 18, 2021
    Μέλος
    Καλησπέρα! Θα ήθελα να μου πείτε γνώμες σχετικά με το πως να καθαρίσω την άσχημη μυρωδιά από το αμάξι. Έχω δοκιμάσει βιολογικό έχει μειωθεί ελάχιστα αλλά συνεχίζει να μυρίζει άσχημα και είναι πολύ ενοχλητικό. Τι μου προτείνετε να κάνω; Υπάρχει κάποιο καθαριστικό για αυτή την περίπτωση; Επίσης έχω ακούσει ότι βοηθάει ο καθαρισμός με συσκευές όζοντος, ισχυεί;  Το έχετε δοκιμάσει;
    Απάντηση

    Ξεκίνησε

    18.07.21

    Τελευταία απάντηση

    15.10.21

    Απαντήσεις

    5

    Προβολές

    542

  • SEAT | Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1)
    @Αντώνης Κ. Aug 17, 2021
    Μέλος
    Καλημέρα φίλε μου , από προσωπική εμπειρία μπορώ να σου πω να κανείς ένα χημικό καθαρισμό όμως και πάλι μπορεί να μην γλυτώσεις 100% από την άσχημη μυρωδιά . 
    Απάντηση
  • FIAT PUNTO EVO Van (199_) 1.3 D Multijet (199.AXT1A, 199.AXC1A)
    @user_467048 Sep 15, 2021
    Μέλος
    Καλησπέρα Αντώνη. Έχω κάνει βιολογικό αλλά η μυρωδιά δεν φεύγει. Ξέρεις από τα χρόνια με το τσιγάρο έχει ποτίσει παντού αυτή η μυρωδιά και για αυτό σκέφτομαι να πάρω συσκευή όζοντος. Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλη λύση.
    Απάντηση
    • SEAT | Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1)
      @Αντώνης Κ. @user_467048 Sep 30, 2021
      Μέλος
      ναι δυστυχώς η μυρωδιά του τσιγαρίου δεν φεύγει με τίποτα σκέδων , αν κώδικιμάσεις το όζον πες μας το αποτέλεσμα . 
      Απάντηση
    • FIAT PUNTO EVO Van (199_) 1.3 D Multijet (199.AXT1A, 199.AXC1A)
      @user_467048 @Αντώνης Κ. Oct 09, 2021
      Μέλος
      Καλησπέρα την πήρα τελικά και την χρησιμοποίησα. Την έβαλα σε λειτουργία για 45 λεπτά περίπου ακολούθησα και τις οδηγίες που είχε ακριβώς και ξεμύρισε εντελώς το αμάξι από την τσιγαρίλα. 
      Απάντηση
    • SEAT | Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1)
      @Αντώνης Κ. @user_467048 Oct 15, 2021
      Μέλος
      Σωραίος!!!
       θα το δοκιμάσω και εγώ 
      Απάντηση

Μόνο οι εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να απαντήσουν

Εγκαταστήστε το AUTODOC CLUB app!

Ο προσωπικός διαχειριστής εξόδων του αυτοκινήτου σας, συμβουλές συντήρησης, υπενθυμίσεις για επερχόμενες συναντήσεις και διαστήματα συντήρησης, οδηγίες επισκευής ΚΑΝΤΟ-MΟΝΟΣ-ΣΟΥ- όλα αυτά στο τηλέφωνό σας.

Autodoc CLUB app qr-code
Σάρωση

Για να κατεβάσετε το app:

  • σκανάρετε τον κωδικό QR
  • λήψη από το App Store
  • λήψη από το Google Play
Autodoc CLUB App icon