Επιστροφή στα θέματα

Πρόβλημα εκκίνησης
HYUNDAI i10 (PA)

  • HYUNDAI i10 (PA) 1.1
    @user_497805 Aug 05, 2021
    Μέλος
    Γεια σας!Θα σας πω το πρόβλημα μου μήπως γνωρίζει κανείς κάποια λύση !Έχω ένα Hyundai i 10 κ εδώ κ ένα χρόνο κάποιες φορές δεν ξεκινάει.Εχω αλλάξει τα πάντα αισθητήρα στροφών, αισθητήρα θερμοκρασίας κ πολλά άλλα που νόμιζαν ότι είναι .Εγώ πρόσεξα ότι δεν παίρνει μπρος όταν το το λαμπάκι του Immobilzer δεν ανάβει .το πάω στη Hyundai Μ αλλάζουν ένα πηνίο κεραίας κ λειτουργεί άψογα για εννιά μήνες.τωρα πάλι άρχισε τα ίδια . Σφάλμα δεν δείχνει όταν το βάζουν στον υπολογιστή.Καμια βοήθεια ρε παιδιά ?Ζω κ στο εξωτερικό και είναι δύσκολη και η συννενόηση στα συνεργεία! Ευχαριστώ πολυ εκ των προτέρων !
    Απάντηση

    Ξεκίνησε

    05.08.21

    Τελευταία απάντηση

    17.10.23

    Απαντήσεις

    6

    Προβολές

    1814

  • @Θωμάς Π. Aug 17, 2021
    Μέλος
    Μπορεί να ακούγεται ανώριμο αλλά μπαταρία άλλαξες ?
    Απάντηση
  • VW GOLF IV (1J1) 1.4 16V
    @user_1420803 Mar 02, 2023
    Μέλος
    Καλησπερα.καταρχας η μίζα του αυτοκινήτου είναι σε καλή κατάσταση? αν είναι σε καλή τότε μάλλον θα φταίει η γείωση 
    Απάντηση
  • @user_1581309 May 04, 2023
    Μέλος
    Καλησπέρα. Μήπως βρήκες τελικά την πηγή του προβλήματος? Ρωτάω γιατί έπαθα πλέον και εγώ το ίδιο.
    Απάντηση
  • TOYOTA AVENSIS Σεντάν (T25) 2.0 VVT-i (AZT250_)
    @user_1893473 Sep 27, 2023
    Μέλος
    Οπως τα παλια hyundai ετσι και αυτα πονάνε στον εγκεφαλο 
    αλλαξε και μια μπαταρια στο τηλεχειριστήριο 0.50e  εχει 
    Απάντηση
  • @user_1937648 Oct 17, 2023
    Μέλος
    Έχει πρόβλημα το λογισμικό του κινητήρα σε όλα τα αυτοκίνητα με το συγκεκριμένο κινητήρα και ενώ η kia έχει κάνει αναβάθμιση λογισμικού και το προβλημα λύθηκε , η Hyundai όχι . Έχω το έχω αντιμετωπίσει 35 φορές και η επίσημη τοποθέτηση μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με την εταιρεία είναι να έχω πατημένο συμπλέκτη και γκάζι και να μιζαρω συνεχόμενα ( μπορεί και δέκα δευτερόλεπτα) μέχρι να εκκινήσει. 
    Απάντηση
  • HYUNDAI | i20 III (BC3, BI3)
    @ Αυγέρης Μαρκόπουλος Oct 17, 2023
    Μέλος
    Γεια σου φίλε, εγώ σου συνιστώ να βρείς άλλο πιο εξιδικευμένο συνεργείο, γιατί από την περιγραφή δεν είναι σαφές που μπορεί να είναι το πρόβλημα
    Απάντηση

Μόνο οι εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να απαντήσουν

Εγκαταστήστε το AUTODOC CLUB app!

Ο προσωπικός διαχειριστής εξόδων του αυτοκινήτου σας, συμβουλές συντήρησης, υπενθυμίσεις για επερχόμενες συναντήσεις και διαστήματα συντήρησης, οδηγίες επισκευής ΚΑΝΤΟ-MΟΝΟΣ-ΣΟΥ- όλα αυτά στο τηλέφωνό σας.

Autodoc CLUB app qr-code
Σάρωση

Για να κατεβάσετε το app:

  • σκανάρετε τον κωδικό QR
  • λήψη από το App Store
  • λήψη από το Google Play
Autodoc CLUB App icon