Επιστροφή στα θέματα

Πρόβλημα με τα νερά
VOLVO V40

  • @user_1281466 Dec 08, 2022
    Μέλος
    Καλησπέρα, έχω κάποιο πρόβλημα και δεν μπορεί κανένας, ούτε τα συνεργεία να μου το λύσουν. 
    Τον περασμένο Σεπτέμβριο αγόρασα ένα Volvo V40 D2 2015. Τον ίδιο μήνα το αυτοκίνητο μου έβγαλε πρόβλημα στη φλάντζα κεφαλής και σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο που το πήγα ανακάλυψαν ότι είχανε αλλάξει φλάντζα οι προηγούμενοι και έκαναν κακοτεχνία έβαλαν πιο χοντρή φλάντζα κλπ… 
    Το είχα καταλάβει μόνο και μόνο από την ένδειξη που μου έβγαλε χαμηλή στάθμη ψυκτικού. 
    Από την επισκευή και μετά συνεχίζει να παίζει η στάθμη από το min μέχρι το max και κάνα δυο φορές μου άναψε και λαμπάκι για χαμηλή στάθμη ψυκτικού αλλά κατευθείαν έσβησε, όταν είναι κρύο το αυτοκίνητο εάν ανοίξω την τάπα κάνει ένα τσαφ (σαν να κρατάει μέσα αέρα) και εκεί που είναι στο min κατευθείαν ανεβαίνει στο Max. 
    Το είχαν 3 μέρες στο συνεργείο τις προάλλες οι μηχανικοί και το τσεκαρισαν εξονυχιστικά και δεν βρίσκουν τίποτα το αφύσικο…!!! 
    Είναι φυσιολογικό ρε παιδιά όλο αυτό; 
    Απάντηση

    Ξεκίνησε

    08.12.22

    Τελευταία απάντηση

    08.12.22

    Απαντήσεις

    0

    Προβολές

    878

Μόνο οι εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να απαντήσουν

Εγκαταστήστε το AUTODOC CLUB app!

Ο προσωπικός διαχειριστής εξόδων του αυτοκινήτου σας, συμβουλές συντήρησης, υπενθυμίσεις για επερχόμενες συναντήσεις και διαστήματα συντήρησης, οδηγίες επισκευής ΚΑΝΤΟ-MΟΝΟΣ-ΣΟΥ- όλα αυτά στο τηλέφωνό σας.

Autodoc CLUB app qr-code
Σάρωση

Για να κατεβάσετε το app:

  • σκανάρετε τον κωδικό QR
  • λήψη από το App Store
  • λήψη από το Google Play
Autodoc CLUB App icon