Επιστροφή στα θέματα

Αλλαγή φανάρια σε LED
MERCEDES-BENZ A-class (W176)

  • MERCEDES-BENZ A-class (W176) A 180 CDI (176.000)
    @user_797174 Feb 02, 2022
    Μέλος
    Γεια σε ολους , με ενδιαφέρει η αλλαγή των φαναριών στο αυτοκίνητο μου , από τα κανονικά φανάρια που έχει από την μανα του , σε αυτά με τα «φρυδάκια» LED (Bixenon) οποιοδήποτε βοήθεια και πληροφορία από κάποιον που το έχει κάνει ή ξέρει που να απευθυνθώ θα είναι πολύτιμη , το ψάχνω χρόνια , και μόλις είδα βιντεάκια στο εξωτερικό συγκεκριμένα Σιγκαπούρη , το κάνουν κανονικά , ενώ Ελλάδα πριν 3-4 χρόνια που είχα ρωτήσει έλεγαν δεν γίνεται και ότι θέλει αλλαγή ολόκληρη η καλωδίωση του αυτοκινήτου !!
    Σας ευχαριστώ πολύ βοηθήστε με😁
    Απάντηση

    Ξεκίνησε

    02.02.22

    Τελευταία απάντηση

    22.08.22

    Απαντήσεις

    2

    Προβολές

    534

  • @Βαγγέλης Feb 18, 2022
    Μέλος
    Καλημέρα φίλε , ναι θέλει αρκετή δουλειά , πέρα από την καλωδίωση θέλει και τα μπλοκ για τα XENON καθώς και προγραματισμός στον εγκέφαλο του του οχήματος για σωστή λυτουργία. 
    Καλύτερα να βάλεις LEDλάμπες για ποιο δυνατό φωτισμό . 
    Απάντηση
  • @user_1116305 Aug 22, 2022
    Μέλος
    Καλημέρα σέ όλους…. Τί ακριβώς πρεπει νά αλλάξω στήν w211 e220 CDI αυτόματη που έχω;Μου βγάζει σφάλμα Ρ2500 καί Ρ2502
    Απάντηση

Μόνο οι εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να απαντήσουν

Εγκαταστήστε το AUTODOC CLUB app!

Ο προσωπικός διαχειριστής εξόδων του αυτοκινήτου σας, συμβουλές συντήρησης, υπενθυμίσεις για επερχόμενες συναντήσεις και διαστήματα συντήρησης, οδηγίες επισκευής ΚΑΝΤΟ-MΟΝΟΣ-ΣΟΥ- όλα αυτά στο τηλέφωνό σας.

Autodoc CLUB app qr-code
Σάρωση

Για να κατεβάσετε το app:

  • σκανάρετε τον κωδικό QR
  • λήψη από το App Store
  • λήψη από το Google Play
Autodoc CLUB App icon