AUTODOC FORUM / Συζητήσεις για αυτοκίνητα με βάση τη μάρκα / OPEL / Εύρεση συμβατών ανταλλακτικών

Επιστροφή στα θέματα

Εύρεση συμβατών ανταλλακτικών
OPEL Corsa C Hatchback (X01)

  • @user_2341079 Mar 17, 2024
    Μέλος
    Γεια σας. 
    Θα ήθελα να βρω αναλυτικά τα εξαρτήματα από τα οποία αποτελείται το αυτοκίνητο μου. Opel Corsa twinport 1400, 90hp του 2004. 
    Με ενδιαφέρει όμως να φέρουν τις εργοστασιακές λεπτομέρειες, διαστάσεις κτλ. 
    Αυτό που θέλω είναι να παραγγείλω συμβατά ανταλλακτικά , αλλά να είμαι σίγουρος τι παραγγέλνω. 
    Μου έχει συμβεί δύο φορές να έχω ορίσει στο εκάστοτε site τη μάρκα και το μοντέλο, να μου έχει βγάλει προτεινόμενα ανταλλακτικά βάσει φίλτρων, να τα έχω παραγγείλει και όταν ήρθαν και τα πήγα συνεργείο, είδαμε ότι δεν είναι συμβατά. 
    Απάντηση

    Ξεκίνησε

    17.03.24

    Τελευταία απάντηση

    18.03.24

    Απαντήσεις

    1

    Προβολές

    30

  • @user_1684410 Mar 18, 2024
    Ειδικός του AUTODOC
    Γεια σας 
    Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω ζωντανής συνομιλίας και έχοντας τον αριθμό πλαισίου θα σας βρούμε τα συμβατά ανταλλακτικά για το συγκεκριμένο όχημα 
    Απάντηση

Μόνο οι εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να απαντήσουν

Εγκαταστήστε το AUTODOC CLUB app!

Ο προσωπικός διαχειριστής εξόδων του αυτοκινήτου σας, συμβουλές συντήρησης, υπενθυμίσεις για επερχόμενες συναντήσεις και διαστήματα συντήρησης, οδηγίες επισκευής ΚΑΝΤΟ-MΟΝΟΣ-ΣΟΥ- όλα αυτά στο τηλέφωνό σας.

Autodoc CLUB app qr-code
Σάρωση

Για να κατεβάσετε το app:

  • σκανάρετε τον κωδικό QR
  • λήψη από το App Store
  • λήψη από το Google Play
Autodoc CLUB App icon