AUTODOC FORUM / Συζητήσεις για αυτοκίνητα με βάση τη μάρκα / CHEVROLET / ρελε υαλοκαθαριστηρων αντικατασταση

Επιστροφή στα θέματα

ρελε υαλοκαθαριστηρων αντικατασταση
CHEVROLET LACETTI (J200)

  • CHEVROLET LACETTI (J200) 1.4 16V
    @user_1679099 Jun 19, 2023
    Μέλος
    εχω το lacetti 1400cc model 2007.Το ρελε υαλοκαθαριστηρων στη πρωτη σκαλα που λειτουργει βαση χρονικης ρυθμισεις που οριζουμε εμεις απ τον διακοπτη υαλοκαθαριστηρων  μου κανει μπερδεματα ( δουλευει οταν  θυμηθει) .Μπορει καποιος να μου πει που βρησκεται το ρελε σε ποιο σημειο για να το αντικαταστησω????????
    Απάντηση

    Ξεκίνησε

    19.06.23

    Τελευταία απάντηση

    23.12.23

    Απαντήσεις

    2

    Προβολές

    110

  • SEAT | Ibiza IV Hatchback (6J5, 6P1)
    @Αντώνης Κ. Jun 20, 2023
    Μέλος
    Kαλησπέρα φίλε, αν δεν κάνω λάθος είναι δίπλα από το δοχείο με τα υδραβλικά υγρά, άνοιξε το κάποια και θα δεις ένα μαύρο κουτάκι , στο πίσω μέρος έχει αυτοκόλλητο που σου λέει το κάθε ρελέ τη κάνει . 
    Απάντηση
  • CHEVROLET LACETTI (J200) 1.4 16V
    @user_1679099 Dec 23, 2023
    Μέλος
    φιλε Αντωνη ευχαριστω για το ενδιαφερον σου και την απαντιση σου ομως  σε εκεινο το κουτακι το μαυρο το οποιο γνωριζω   λογο της δουλειας μου, ξερω οτι  εχει και εχει  ασφαλειες καποια ρελε αλλων κυκλοματων ΟΧΙ ομως το ρελε των υαλοκαθαριστηρων το οποιο με ενδιαφερει. καπου ακουσα οτι ενδεχομενος βρησκεται καπου πισω απ το ντουλαπακι του συνοδηγου .Αν καποιος γνωριζει ας απαντισει.
    Απάντηση

Μόνο οι εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να απαντήσουν

Εγκαταστήστε το AUTODOC CLUB app!

Ο προσωπικός διαχειριστής εξόδων του αυτοκινήτου σας, συμβουλές συντήρησης, υπενθυμίσεις για επερχόμενες συναντήσεις και διαστήματα συντήρησης, οδηγίες επισκευής ΚΑΝΤΟ-MΟΝΟΣ-ΣΟΥ- όλα αυτά στο τηλέφωνό σας.

Autodoc CLUB app qr-code
Σάρωση

Για να κατεβάσετε το app:

  • σκανάρετε τον κωδικό QR
  • λήψη από το App Store
  • λήψη από το Google Play
Autodoc CLUB App icon